header_image
Výsledky vyhľadávania

3-izb. byt H.Meličkovej – Dlhé Diely


Hany Meličkovej, ,

299.000 €
190

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt H.Meličkovej – Dlhé Diely v OV, 166 m2, 4/6, terasa 40 m2, výťah. Krásny priestranný byt v 14- ročnej novostavbe. Byt je nadštandartne vybavený a zariadený s výhľadom na Dunaj. Časť z tejto terasy 22 m2 je zasklená, čo poskytuje priestor na posedenie aj v zimných mesiacoch, je teda celoročne využiteľná, vykurovaná radiátormi TUV s možnosťou vykurovania podlahy elektricky.
Má protislnečnú automatickú markízu s čidlami slnečným aj veterným , má bronzové exteriérové slnečné fólie, 3 m posuvné dvere.
Byt bol pôvodne 4 izbový , momentálne 3 izbový.( dá sa jednoduchou stavebnou úpravou prerobiť na 4 izbový)
Byt je vybavený 2 šatníkmi, kuch. linka so spotrebičmi je súčasťou obývacieho priestoru, z ktorého je aj výstup na terasu.
Spálňa a detská izba majú samostatné vstupy z chodby. Z detskej izby je vstup aj na terasu.Všetky priestory sú klimatizované, kuchyňa má profesionálne odsávanie von, nie filtre. V spálni a kúpeľni je podlahové vykurovanie, v ostatných miestnostiach sú radiátory. Kúpeľňa, v ktorej je veľký sprchový kút, rohová hydromasážna vaňa , umývadlo a vstavaný nábytok je veľká , priestranná a uspokojí aj náročného klienta. WC je oddelené. V celom byte sú svietidla s Led žiarovkami. V byte ostáva kuch. linka so spotrebičmi, celé zariadenie kupeľne a WC, zariadenie šatníkov, na terase satelit, ostatné zariadenie je na dohode.
K bytu je možné dokúpiť aj dvojgaraž.
Zálohové platby na byte sú 180.- EUR + elektrika – V prípade záujmu ma neváhajte kontaktujte na tel. č. 0903/210 582.

Ulica: Hany Meličkovej
Krajina: Slovensko
ID : 2555
Cena: 299.000 €
Počet izieb: 3
Veľkosť úžitkovej Plochy: 166 m2
Rok Výstavby: 2012
Poschodie: 4/6
Terasa: 1
Veľkosť Terasy: 40 m2

Kontaktujte nás

Porovnať nehnuteľnosti

  • Vyhľadávanie