header_image
Výsledky vyhľadávania

1-izb. NOVOSTAVBA ul. Zuzany Chalupkovej – SLNEČNICE


Zuzany Chalupkovej , ,

145.000 €
84

Ponúkame 1-izb. NOVOSTAVBA ul. Zuzany Chalupkovej v poslednej etape, Slnečnice Zóna mesto . Rozloha bytu je 37,73 m2 plus loggia 3,08 m2 a nachádza sa na 2 poschodí v 7 poschodovom dome s výťahom. Byt je orientovaný na západ, s výhľadom do parku a na detské ihrisko.

Byt sa predáva v štandardne: plastové okno, kúpeľňa so sprchovým kútom spolu s WC, dvere, zárubne, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, príprava na kuchynskú linku.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v rezidencii Slnečnice, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť :potraviny, obchody, reštaurácie – všetko blízko na pešo. Moderný komplex je kvalitne zabezpečený, vo vnútrobloku nájdete vlastný park vhodný na oddych a v blízkom okolí aj ďalšie množstvo upokojujúcej zelene.

Taktiež má výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta : 10 -15 minút autom a aj MHD, aj do iných častí Bratislavy a tiež dobrá dostupnosť do Rakúska a Maďarska.

Lokalita tiež ponúka možnosti trávenia voľného času: cyklotrasy, Petržalská hrádza, športoviská a je vhodná pre ľudí, ktorí preferujú bývanie v príjemnom prostredí.

Byt pozostáva z obývacej izby a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, predsieň, kúpeľňa s WC a balkón. Menšou stavebnou úpravou sa da prerobiť na 2- izbový byt.

K bytu je potrebné dokúpiť pivničnú kobku v sume 5500,- €. K cene sa prirátava 2000,- € sprostredkovateľská provízia.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na  čísle:  0903/210 582.

Ulica: Zuzany Chalupkovej
Okres:
Krajina: Slovensko
ID : 28769
Cena: 145.000 €
Počet izieb: 1
Kúpeľne: 1
Veľkosť úžitkovej Plochy: 37 m2
Poschodie: 2/7
Nadzemné Podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Balkón: áno
Veľkosť Balkóna: 3 m2

Kontaktujte nás

Porovnať nehnuteľnosti

  • Vyhľadávanie

    0 € - 5.000.000 €

    Viac nastavení