Výsledky vyhľadávania

12-izb. RD Nerudova ul. – Trnávka / Ružinov /

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený Nadštandardný rodinný dom v bratislavskej mestskej časti Trnávka na Nerudovej ul.  ktorý je možné nenáročnou prestavbou zmeniť na viacgeneračný rodinný dom so samostatnými vchodmi, prípadne na dom majúci viac bytových jednotiek. Cena domu vychádza z aktuálneho znaleckého posudku, ktorý je kupujúcemu k dispozícii. Rodinný dom je vhodný ako aj na bývanie spojené s podnikaním, tak aj na prenajímanie, taktiež ako sídlo firmy.  Dom bol kolaudovaný v roku 2004.

Dom pozostáva z troch poschodí a obytného podkrovia.Je tehlový s keramickými stropmi zaliatymi betónom, strecha je sedlová- škridla Bramac. V dome je alarm, plastové okná, vonkajšie vsadené žalúzie, podlahy v izbách sú laminátové, v kúpelniach a kuchyni je dlažba. Pozemok je oplotený murovaným plotom, dom je zateplený. Je napojený na všetky IS ( voda, kanalizácia, elektrika, plyn). Dominantou obývačky je veľký krb. Vykurovanie je centrálne z kotolne domu, kotol Buderus s vlastnou reguláciou každého podlažia.

Dispozične dom pozostáva z:

1. PP (prízemie) o výmere 152,9 m2: vstupná chodba, sam. toaleta, obývacia miestnosť s kuchyňou s francúzskymi oknami, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatný sprchový kút, a ďalšie WC. Možnosť vybudovať saunu. Kotolňa s kompletnou výbavou na vykurovanie a prípravu TÚ, garáž pre jedno auto so vstupom z dvoru aj z domu, výstup do záhrady.

1.NP o výmere 147,58m2:vstupná chodba,samostatné WC,  samostatný jednoizbový byt (jedna miestnosť kuchyňa a kúpeľňa s toaletou), ďalej 2 izby, priestranná obývacia časť s krbom, prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu a záhradu, drevené schodisko na 2NP s kovaným zábradlím.

2. NP o výmere 118,06 m2:  veľká chodba, 4 izby z  toho jedna izba je prepojená do podkrovia s kovovým točitým schodiskom so strešným oknom, veľká priestranná kúpeľňa s rohovou  vaňou, WC, fran. balkón,
Podkrovie o výmere 51,6 m2  tvorené dvomi veľkými miestnosťami

Lokalita je mimoriadne vyhľadávaná, vďaka kompletnej občianskej vybavenosti a perfektnej dopravnej infraštruktúre.Spľňa všetky atribúty moderného mestského bývania s dôrazom na komfort, bezpečnosť a pokojnú atmosféru. V blízkosti je futbalové ihrisko,  škôlka, detské ihriská, multifunkčné športoviská, škola, reštaurácie, obchody, nákupné centrum AVION, IKEA, HORNBACH, blízko výjazd na hlavné cestné ťahy a na diaľnicu. – V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na  tel. čísle:  0903/210 582.

Adresa: Nerudova
Okres:
Krajina: Slovensko
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 31539
cena: 555.000 €
spálne: 12
kúpeľne: 2
Veľkosť úžitkovej plochy: 470
Výmera pozemku celkom: 342
Zastavaná plocha: 196
Rok výstavby: 2004
Poschodie: 3
Elektrická prípojka: na pozemku
Kanalizačná prípojka: na pozemku
Plynová prípojka: na pozemku
Vodovodná prípojka: mestská voda
Súhlas: Mám

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft