Výsledky vyhľadávania

1,5-izb. NOVOSTAVBA Fialová ul. – Petržalka na prenájom


, Fialová ulica , ,

650 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie
117

GRAFT ponúka 1,5-izb. byt Fialová ul. – Petržalka s parkovacím miestom v Novostavbe SLNEČNICE UNIQ na prenájom, byt 30 m2 + 30 m2 terasa, 6 posch. , komplet zariadený.
DISPOZÍCIA BYTU:
Byt je krásne slnečný, presvetlený a nachádza na 6. podlaží zo 6-tich s výťahom a orientáciou na západ. Byt disponuje obrovskou “rohovou” lodžiou s výhľadmi. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej časti, samostatného WC, presvetlenej kúpeľne s francúzskym oknom, spálňovej časti a obývačky prepojenej s kuchyňou a obrovskou presklenenou časťou s otvaracími balkónovými dverami. K bytu prináleží vonkajšie parkovacie miesto, ktoré sa nachádza pred budovou.
VYBAVENIE BYTU:
Byt ešte nebol obývaný a prenajíma sa zariadený novým nábytkom a kuchyňou na mieru s novými vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, rúra, indukčná doska, chladnička s mrazničkou, práčka, TV). V byte sa nachádzajú odkladacie priestory či už vo vstavanej skrini v chodbe, alebo v skriniach v obývacom priestore.
LOKALITA:
Slnečnice Uniq je zatiaľ najprémiovejšou časťou Slnečníc. Nadštandardná architektúra sa tu spája s pokojnou atmosférou viladomov a všetkými výhodami, ktoré už v Slnečniciach sú. Slnečnice sa nachádzajú vo vyhľadávanej kľudnej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a modernou infraštruktúrou. V okolí Slnečníc je dunajská hrádza, lesík a jazero Draždiak. V Slnečniciach samotných máme detské ihriská vo vnútroblokoch, nový centrálny park Zóny viladomy so športovými ihriskami, work-out zónou, stolnotenisový stôl, pobytové lúky a ďalšie možnosti na oddych, jogu alebo individuálne športovanie.

K cene sa pripočítava 150,- € za energie + 50,- €/mes. za parkovacie státie pred budovou

Pri podpise zmluvy sa platí, nájom, depozit + odmena pre RK podľa výšky nájmu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698.

Adresa: Fialová ulica
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 48710
cena: 650 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie
Vlastnosť Veľkosť: 35.00 m2
izby: 1
Veľkosť úžitkovej plochy: 35
Poschodie: 4/6
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Terasa: áno
Veľkosť terasy: 30
Energetický certifikát: B

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft