Výsledky vyhľadávania

-izb. byt ul. Rudolfa Mocka na prenájom

GRAFT ponúka 2-izb. byt ul. Rudolfa Mocka – Karlova Ves v OV, výmera bytu vrátane balkóna a pivnice je 49,11 m2, nachádza sa na 4. poschodí zo 6. poschodí v dome s výťahom. Byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Cubicon Gardens , ktoré je  situované v atraktívnej lokalite Mlynskej doliny v mestskej časti Karlova Ves.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a umývadlom, samostatného WC s malým umývadielkom, spálne, kuchyne, obývacej izby s výstupom na terasu.

Byt je kompletne vybavený a kompletne zariadený. Všetko zariadenie je súčasťou kúpnej ceny. Kuchynská linka je vybavená všetkými vstavanými spotrebičmi, spálňa je vybavená manželskou postelou a skriňou, v obývačke je sedačka, stolik , kreslá, obývačková zostava. Okná sú hliníkové s elektricky ovládanými vonkajšími hliníkovými žalúziami. V celom byte je podlahové kúrenie so samostatnou reguláciou, bezpečnostné vchodové dvere.

Bytový dom je tehlový, odovzdaný do uživania v lete 2021. V dome je kamerový systém.

K bytu nepatrí parkovacie miesto, toto si je možné prenať, alebo odkúpiť. Parkovacích miest je v okolí dostatok.

Z bytového domu je krásny výhľad na Bratislavu. V tesnej blízskosti je lesopark, ZOO, školy , škôlky, obchody, poliklinika, detské ihrisko, ulica je tichá s minimálnou dopravou.

Tento rezidenčný komplex poskytuje plnohodnotné bývanie pre mladé rodiny. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach:0903/210 582, 0904/ 898 328.

Adresa: Rudolfa Mocka
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 45513
izby: 2
spálne: 1
Veľkosť úžitkovej plochy: 49
Poschodie: 4/6
Výťah: áno
Balkón: áno

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft