Výsledky vyhľadávania

2-izb. NOVOSTAVBA Bosáková ul. – Petržalka na prenájom


, Bosáková ulica, ,

600 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie, TV a internet na 2-ososby
286

novostavba

GRAFT ponúka 2 izb. byt Bosáková ul. Petržalka / Ba V. – na prenájom, novostavba FUXOVA,  48 m2 + loggia 5 m2 cez celý byt,  18 p, komplet zariadený.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s plynulým prechodom do obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne a lodžie. Dispozícia bytu je praktická, vytvára kompaktný a vzdušný priestor. Byt je kompletne zariadený novým nábytkom a všetkými spotrebičmi.
Byt sa nachádza v len nedávno skolaudovanom bytovom dome Fuxova, čo poskytuje komfort v podobe 24hodinovej recepcie, poriadok a bezpečie vďaka kamerovému systému umiestnenému vo vybraných spoločných priestoroch. Výhodou je upravené okolie (vychádzkové trasy, detské ihrisko) atraktívna lokalita ponúkajúca kompletnú občiansku vybavenosť vo veľmi blízkom okolí (Billa, Lidl, TPD, Albero , trh, pošta, banka, kaviarne, poliklinika), dopravná infraštruktúra (električka, autobusové spojenie, priamy vjazd a výjazd z diaľnice Einsteinova, napojenie na Prístavný most, Apollo, Starý aj Nový most).

Byt je orientovaný na juhozápad, vďaka čomu ponúka nádherný panoramatický výhľad a západ slnka nielen z loggie ale aj z celého bytu.
Lokalita umožňuje pešiu dostupnosť do Starého mesta, nákupných centier (Aupark, Eurovea) a možnosti oddychu a relaxu (Sad Janka Kráľa, nábrežie Dunaja, cyklotrasy, Chorvátske rameno…)

K cene sa pripočítava 150 € Energie pre 2 osoby, vrátane internetu a TV. V prípade potreby je možné poskytnúť parkovacie miesto v podzemnej garáži. Nehnuteľnosť je vhodná pre dve osoby bez domácich miláčikov. 
Energetický certifikát nedodaný.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698, 0902/896 789. 

Pri podpise zmluvy sa platí nájom, depozit + odmena pre RK

Adresa: Bosáková ulica
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 36671
cena: 600 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie, TV a internet na 2-ososby
Vlastnosť Veľkosť: 48.00 m2
izby: 2
Veľkosť úžitkovej plochy: 48
Poschodie: 18
Výťah: áno
Lodžia: áno
Energetický certifikát: nedodaný

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft