Výsledky vyhľadávania

2-izb. NOVOSTAVBA ul. Martina Granca – Dúbravka na prenájom


, ulica Martina Granca , ,

750 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie
31

novostavba

GRAFT ponúka 2-izb. NOVOSTAVBA ul. Martina Granca – Dúbravka na prenájom , 59,73 m2, 2/7, balkón, výťah, zariadený, možnosť prenájmu garážového parkovacieho miesta / + 60,- € /

Byt pozostáva z predsiene, 2 obytných miestností a to otvorenej dispozície kuchyne a obývacej miestnosti, jednej spálne, kúpeľne a samostatného WC. Orientácia bytu je na juh.

Bbyt je moderne zariadený. Súčasťou bytu je vyrobená na mieru kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, bezpečnostné dvere, vstavané skrine. Vybavenie spálne – manželská posteľ, komody, po dohode. Hlavné výhody bývania v Záhradných vilách: Moderné bytové domy so spoločnou záhradou, skrytou podzemnou garážou, detským a športovým ihriskom poskytujú pohodlné mestské bývanie v modernom bytovom dome s dobrou dostupnosťou do centra, s bývaním na čerstvom vzduchu.
Komplexná infraštruktúra Výborné napojenie na diaľnicu

Lokalita: bčianska vybavenosť na mieste, blízkosť zelene, športové a voľnočasové aktivity v lokalite

  • obchodné centrum Bory Mall 1,8km, zastávky MHD 500m výborné napojenie na diaľnicu, centrum mesta aj Rakúsko, kompletná infraštruktúra bratislavskej mestskej časti Dúbravka ( štátne a súkromné školy a materské škôlky, futbalový a zimný štadión, pošta, mestský úrad, kultúrny dom, služby, obchody, reštaurácie a pod.)

Bývanie v tomto projekte ponúka ideálne spojenie mestského bývania v dotyku prírody s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty, Devínsku Kobylu a Záhorskú nížinu. Mestský bytový dom poskytuje vysoký komfort bývania v tichom prostredí, v dotyku Národnej prírodnej rezervácie Devínska Kobyla. Zároveň ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta tak autom ako aj MHD.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla : 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698, 0902/896 789. K cene sa pripočítava 150,- € za energie na 2-ososby. Pri podpise zmluvy sa platí nájom, depozit + odmena pre RK.

Adresa: ulica Martina Granca
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 40372
cena: 750 € k cene sa pripočítava 150,- € za energie
Vlastnosť Veľkosť: 59.00 m2
izby: 2
spálne: 1
Veľkosť úžitkovej plochy: 59,73
Poschodie: 1/5
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Lodžia: áno
Energetický certifikát: B

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft