Výsledky vyhľadávania

2,5-izb. byt Narcisová ul. – Ružinov


, Narcisová ulica , ,

233.000 €
353

kompletná rekonštrukcia

GRAFT ponúka 2,5-izbový byt Narcisová ul. – Ružinov v OV, vo veľmi vyhľadávanej lokalite s množstvom priestoru a zelene.

Rozloha bytu je 67 m2, z čoho balkón tvorí 3,04 m2. 

Byt sa nachádza na 2.poschodí v 6-poschodovom panelovom dome.

Byt pozostáva z chodby, pracovne, kuchyne, obývacej miestnosti, spálne, kúpeľne a samostatného wc. K bytu prislúcha balkón z obývacej miestnosti, pivničná kobka, a vlastný odkladací priestor na medziposchodí o rozmeroch 1×1,2m. Tento uzamykateľný odkladací priestor na medziposchodí sa prenajíma od správcu za symbolických 10eur ročne.

Byt bol kompletne moderne zrekonštruovaný v r. 2021 až 2022. Rekonštrukcia zahrňala novú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, nové obklady a keramická dlažba v kúpeľni a na wc, v obývacej izbe a spálni boli brúsené a lakované parkety, v celom byte boli zrekonštruované zárubne a osadené nové interiérové dvere, nové omietky a stierky. V rámci rekonštrukcie boli použité kvalitné materiály (rekonštrukcia bola robená pôvodne pre vlastné účely vlastníkov, NIE na biznis, čo sa odráža aj na kvalite použitých materiálov – vaňa Kaldewei s povrchovou úpravou pearl effect, na mieru vyrábané umývadlo z liateho mramoru a na mieru vyhotovená umývadlová skrinka, kvalitné batérie Grohe a Swiss Aqua Tech, záchodový systém značky Geberit).

Vybavenie kuchyne: KL s nerezovým drezom, sporák s plynovou varnou doskou, elektrická rúra, zabudovaná mikrovlnná rúra, digestor, chladnička Samsung.
V byte sa nachádzajú 2 veľké vstavané skrine tzv. roll-door, pričom každá má dĺžku 3,8m.

Vykurovanie bytu je ústredné, diaľkové, liatinové radiátory s regulátormi vykurovania. Okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu.
Bytový dom je murovaný, zateplený, so zateplenou strechou s novými klampiarskymi konštrukciami. Rekonštrukcia prebehla v r. 2017. Bytový dom má nový veľmi moderný výťah a tiež bezpečnostné dvere s elektrickým vrátnikom, kočikáreň.
Energetický certifikát nedodaný.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach: 0917 832 641

Adresa: Narcisová ulica
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 37845
cena: 233.000 €
Vlastnosť Veľkosť: 67.00 m2
izby: 3
spálne: 2
Veľkosť úžitkovej plochy: 67
Poschodie: 2/6
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Balkón: áno
Pivnica: áno
Energetický certifikát: nedodaný

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft