Výsledky vyhľadávania

3-izb. byt Šancova ul. – Staré Mesto

kompletná rekonštrukcia

Byt sa nachádza na prvom poschodí v sedemposchodovom bytovom dome na ulici Šancová v Bratislave, v mestskej časti Staré Mesto. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva nachádzajúceho sa v byte a mimo bytu bez podlahovej plochy balkónov je 125,52 m2. Podlahová plocha príslušenstva, ktorá je započítaná do podlahovej plochy bytu je plocha pivničnej kobky o veľkosti 2,59 m2 .. Podlahová plocha príslušenstva, ktorá nie je započítaná do podlahovej plochy bytu je plocha dvoch balkónov. Jeden zo strany Šancovej o ploche 3,40 m2 a druhý na druhej strane bytového domu, smerom do dvora o veľkosti 3,46 m2 .
Byt dispozične pozostáva z troch izieb a príslušenstva. Príslušenstvom je predsieň, šatník, WC,kúpeľňa, kuchyňa, dva balkóny a pivničná kobka.
Byt bol komplexne rekonštruovaný v roku 2019 a 2020.

Byt bol prezentovaný na významnom architektonickom portáli.
Byt je luxusne zrekonštruovaný, pôvodné vybavenie bytu ako drevená podlaha, dvojité okná, radiátory a dvere boli reštaurované.
Podlahy v celom byte okrem chodby, WC a kúpeľne sú pokryté pôvodnými drevenými dubovými parketami, ktoré boli vybrúsené a nalakované (2019). V chodbe na podlahe je liate terazzo. Vo WC a
kúpeľni je na podlahe tzv. microtop (2019). Podlaha v celom byte je na jednej úrovni a prechody medzi miestnosťami sú bezprahové.
Vo WC sú steny a podlaha pokryté náterom microtop do výšky cca 120 cm. Vybavením WC je WC misa so zabudovanou nádržkou v stene a umývadlo. Vo WC je okno do domového svetlíka (2020).
Vybavením kúpeľne je betónové umývadlo potiahnuté microtopom, obmurovaná vaňa a bezrámový sprchový kút (2019).
V kuchyni s jedálňou sa nachádza kuchynská linka na mieru (2020). Vybavením kuchynskej linky je vstavaná rúra, umývačka riadu, nerezový drez, indukčná varná doska a práčka so sušičkou. Nad
indukčnou varnou doskou je príprava na digestor. Na stene nad pracovnou doskou sa nachádza obklad s nerezovou vrstvou.
Okná v celom byte sú pôvodné, dvojité, reštaurované s vymenenými sklami, opatrené pôvodnými reštaurovanými vonkajšími drevenými žalúziami.
Interiérové dvere sú pôvodné, presklenené, reštaurované s vymenenými sklami. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné so šesťbodovým zámkom (2017).
V byte sa nachádzajú 3 vstavané skrine. V izbe susediacej s kúpeľňou je jedna stena zakrytá nábytkovou stenou na mieru, kde jedny z dverí tejto nábytkovej steny tvoria prechod zo spálne do
kúpeľne.
Steny v celom byte sú opatrené hladkou omietkou s farebným náterom (2019).
Byt má vysoké stropy.
Byt je centrálne vykurovaný plynovými kotlami v kotolni bytového domu a vykurovacie telesá sú reštaurované pôvodné liatinové radiátory. Rozvody elektriny a studenej a teplej vody boli vymenené v roku 2019.

Byt sa nachádza v bytovom dome z roku 1940. Bytový dom má 7 nadzemných podlaží a jedno podzemné. Na podzemnom podlaží sa nachádzajú spoločné časti bytového domu a pivničné kobky. Od
prvého nadzemného podlažia vyššie sa nachádzajú byty. Na jednom poschodí sa nachádzajú tri byty.
V bytovom dome sa nachádza 21 bytov. Bytový dom je vybavený jedným výťahom.
Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený , vstupné dvere do domu sú nové, okná na chodbách sú plastové. – V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č: 0903 210 582.

Adresa: Šancova ulica
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 43377
cena: 466.000 €
Vlastnosť Veľkosť: 125.00 m2
izby: 3
spálne: 2
Veľkosť úžitkovej plochy: 125,52
Rok výstavby: 1940
Poschodie: 1/7
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Balkón: áno
Veľkosť balkóna: 3,4
Lodžia: áno
Veľkosť loggie: 3,46
Pivnica: áno
Veľkosť pivnice: 2,59
Energetický certifikát: nedodaný

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft