Výsledky vyhľadávania

3-izb. byt Seberíniho ul. – Ružinov


, Seberíniho , ,

237.000 €
662

GRAFT ponúka  3-izbový byt  Seberíniho ul. Ružinov, – Ba II. v Osobnom vlastníctve, 61,77 m2 (bez plochy logie), 3/8, zrekonštruovanom panelovom bytovom dome. (fasáda-zateplenie, strecha, výťah, spoločné priestory) Kúrenie je centrálne.
Byt je dispozične riešený prakticky. Vchádza sa do predsiene (2,46m2), odkiaľ je do každej miestnosti samostatný vchod. Vpravo od vstupných dverí sa vchádza do obývačky (19,12m2) a do spálne (12,06m2). Oproti vstupným dverám je, sprava, kúpeľňa (3,08m2), WC (1,03m2) a kuchyňa (8,16m2). Z kuchyne je vchod na logiu. Vľavo od vstupných dverí je tretia izba (8,01m2). Obývačka a spálňa sú orientované na juho-východ, kuchyňa a tretia izba na severo-západ do vnútrobloku. K bytu patrí pivnica (1,59m2), ktorá je umiestnená v priestoroch na prízemí bytového domu.
Byt prešiel významnou, postupnou rekonštrukciou. Má všetky okná plastové s vnútornými žaluziami. Vo všetkých izbách je plávajúca podlaha. Vymurovaná je kúpeľňa a WC s obkladmi po strop, dlažbou. Rovnako sú v kuchyni vymenené obklady, dlažba a kuchynská linka. Dlažba je aj v predsieni a na logii, kde je aj okno, takže priestor logie je uzatvorený.
V Ružinove, časti Pošeň, kde sa byt nachádza je výborná občianska vybavenosť, rovnako ako dopravná dostupnosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, školy, škôlky, kostol, zástavky MHD, zdravotné stredisko, reštaurácie atď. Neďaleko sú ružinovské parky, športoviská, detské ihriská. Táto mestská časť má dobrú dostupnosť do centra mesta, aj s MHD, a tiež na diaľničný obchvat. Parkovanie je verejné pred bytovkou a v jej okolí. Vďaka svojej polohe byt môže byť dobrou investičnou príležitosťou. Byt je v osobnom vlastníctve bez akejkoľvek ťarchy. K dispozícii je ihneď.
Mesačné náklady : 170,-€ plus energie
V prípade  otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo 0917 / 832 641
Adresa: Seberíniho
Okres:
Krajina: Slovensko
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 32780
cena: 237.000 €
spálne: 3
kúpeľne: 1
Veľkosť úžitkovej plochy: 61
Poschodie: 3/8
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Konštrukcia bytu: panelová
Lodžia: áno
Pivnica: áno

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft