Výsledky vyhľadávania

3-izb. pekný byt Komárnicka ul. – Štrkovec na prenájom


, Komárnicka ulica , ,

790 € k cene sa pripočítava 190,- € za energie
180

kompletná rekonštrukcia

GRAFT ponúkame 3-izb. byt Komárnicka ul. – Štrkovec na prenájom, 62 m2, 5/8, loggia, výťah. Na byte prebehla kompletná rekonštrukcia, plne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi, orientovaný na juho-západnú stranu a je presvetlený a slnečný počas celého dňa.

Byt má tak lodžiu zo spálne, ako aj balkón z kuchyne. Lodžia má elektrickú markízu. Byt má dve spálne, jednu s priestranným vstavaným šatníkom, kúpeľňu s vaňou, oddelené WC, obývaciu miestnosť spojenú s jedálňou a plne vybavenú kuchyňu.

Parkovanie je verejné, na ulici a pred domom na nachádza väčšie parkovisko; prostredníctvom PAAS, 2027 – Štrkovec juh.

Perfektná občianska vybavenosť. Štrkovec je lokalita s množstvom zelene a jazerom Štrkovec. Dostupnosť do centra tak električkami, ako aj autobusmi. V tesnej blízkosti bytu sa nachádza supermarket Terno. MINT Ružinov s možnosťami skvelých raňajok a pečiva dostupného počas celého dňa a reštaurácia Ružinovská Klubovňa. Ďalej Vespa caffetteria a OC Helios s trhoviskom. Lekáreň a pošta. Tesco Expres a množstvo reštaurácií. Základné a materské školy. Oproti je Park A. Hlinku a Nemocnica s poliklinikou Ružinov. Kostol sv. Vincenta de Paul. Pri jazere Štrkovec Billa.

Pri podpise zmluvy sa platí, nájom, depozit + odmena pre RK . V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 190,- € za energie.

Adresa: Komárnicka ulica
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 49079
cena: 790 € k cene sa pripočítava 190,- € za energie
Vlastnosť Veľkosť: 62.00 m2
izby: 3
spálne: 2
Veľkosť úžitkovej plochy: 62
Poschodie: 5/8
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Konštrukcia bytu: panelová
Lodžia: áno
Energetický certifikát: nedodaný

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft