Výsledky vyhľadávania

4-izb. byt Wolkrova ul. – Petržalka

kompletná rekonštrukcia

GRAFT ponúka 4-izb. byt Wolkrova ul. – Petržalka v OV, 82 m2, 3/8, loggia 3,25 m2 , pivnica 2m2, výťah, po rekonštrukcii, zariadený, v byte sú plastové okna, v každej izbe laminátová podlaha, loggia je zasklená posuvným systémom. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička a umývačka riadu. Byt sa predáva zariadený ( prípadne podľa dohody )

Bytový dom bol postavený v roku 1986 a nachádza sa v slepej uličke. V tejto zóne už platí parkovacia politika čo pomáha lepšiemu parkovaniu pre rezidentov. K bytu prislúcha pivničná kobka + priestor na uskladnenie ďalších veci v bývalej kočikárni. Bytový dom je po kompletnej obnove (zateplenie, nový výťah, plastové/hliníkové okná a dvere v spoločných priestoroch, vstupné priestory s kamerovým systémom + vchody na čip) a pred domom je udržiavaná predzáhradka. Podľa terajšieho rozdelenia izieb jedna aj druhá detská izba aj s kuchyňou a loggiou sú orientované na sever a spálňa a obývačka na juh. Z obývačky a spálne je výhľad do vnútro blokového parku.

Bývanie na začiatku Petržalky ponuka blízkosť centra mesta, výbornú dostupnosť do celej Bratislavy a aj do Rakúska alebo Maďarska. ( rýchle napojenie na obchvaty a diaľnicu )
Cca 15 minút v pešej dostupnosti sa nachádza OC Aupark /sad Janka kráľa/ a cca 25 minút je dostupne centrum mesta / Šafárikovo nám/ Zastávky MHD a nová električková trať sú cca 300m od domu.
Je tu vybudovaná sieť bezpečných cyklotrás, ktoré určite ocenia milovníci cyklistiky a korčuľovania. K dispozícií je kompletná občianska vybavenosť – škôlky, školy: základné, stredné aj vysoké, banky, pošty, zdravotné strediská, nemocnica, súkromné kliniky, nákupné centrá, kiná, reštaurácie, športoviská, kúpaliská, plaváreň. Veľmi obľúbené je jazero Draždiak alebo Chorvátske rameno. Aj napriek tomu, že ide o najväčšiu štvrť Bratislavy, nájdete tu dostatok prírody a zelene.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698, 0902/896 789. K cene sa pripočítava 3.000,- €

Adresa: Wolkrova ulica
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
Nehnuteľnosť Id: 39344
cena: 264.000 €
Vlastnosť Veľkosť: 82.00 m2
izby: 4
spálne: 3
Veľkosť úžitkovej plochy: 82
Poschodie: 3/8
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Konštrukcia bytu: panelová
Lodžia: áno
Pivnica: áno
Energetický certifikát: nedodaný

Kontaktujte nás

  • Vyhľadávanie

    0 € na 5.000.000 €

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Graft Graft