header_image
Výsledky vyhľadávania

4-izb. NOVOSTAVBA Mierová ul. – PERLA RUŽINOVA RUBÍN


Mierova, ,

298.000 €
63

GRAFT ponúka 4-izb. NOVOSTAVBA Mierová ul. – PERLA RUŽINOVA v OV, 86 m2, 15/16, loggia, pivnica výťah s panoramatickým výhľadom na Bratislavu .
Perla Ružinova ponúka svojou strategickou polohou, na priesečníku ulíc Mierová – Kaštieľska rôzne výhody ako napr. blízkosť centra mesta (5 minút autom, 15 min. pešo) pokojnú rodinnú atmosféru starého Prievozu, výhody zabehnutého a obľúbeného Ružinova s rozvinutou občianskou vybavenosťou s množstvom škôl, škôlok, športových zariadení, detských ihrísk, obchodov, výbornú dostupnosť MHD, takmer bleskové napojenie na diaľničný obchvat, ktorý umožňuje bezproblémové spojenie s centrom i s ostatnými časťami mesta.
Bytový Dom Perla Ružinova
Projekt je dispozične členený na 5 rezidenčných veží: Diamant, Platinum, Smaragd, Rubín, Zafír z ktorých každá veža má svoje vlastné komunikačné jadro. Budovy sú funkčne a prevádzkovo oddelené, no prepojené sú podzemnými garážami a dvojposchodovým parterom s obchodnou galériou.

Bytový dom Rubín, kde sa byt nachádza má 16. nadzemných podlaží. V suteréne bytového domu je pre majiteľov bytov parkovací dom.

Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami, ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelnotechnickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 ôsob. Má vlastný areál, park, ktorý poskytuje majiteľom residencie komfort a súkromie. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika.

Dispozícia bytu:
Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a WC, kuchyňa spojená s priestrannou obývacou izbou s výstupom na lodžiu, spálňa, detská izba, hosťovská izba (pracovňa alebo veľký šatník )

Podlahová plocha bytu predstavuje 86 m2. Orientovaný je do severnej a východnej svetovej strany. Nachádza sa na 15. nadzemnom podlaží bytového domu s krásnym výhľadom na okolie. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie, ktoré je navrhnuté moderným štýlom.
Vybavenie bytu:
Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú laminátové veľkoplošné podlahy, zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná sú v celom byte plastové so žalúziami. V kúpeľni je umiestnená vaňa, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút, ktorý je prepojený s obývacou časťou. Samozrejmosťou novostavby sú aj sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové drevené dvere.

Parkovanie:
K bytu je možné zakúpiť si taktiež aj 2x parkovacie státia v spoločnej garáži, kde je zabezpečené parkovanie pre bytový dom. Prístup k bytu je tzv. suchou nohou pár metrov od výťahu.
Cena jedného parkovacieho miesta je 20 000 EUR.

K apartmánu patrí aj pivničná kobka vedľa garážové miesta.

Byt je v osobnom vlastníctve a nie je na ňom žiadna ťarcha, pripravený hneď k predaju.

Ulica: Mierova
Okres:
Krajina: Slovensko
ID : 26316
Cena: 298.000 €
Počet izieb: 4
Kúpeľne: 1
Veľkosť úžitkovej Plochy: 86 m2
Poschodie: 15/16
Nadzemné Podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Konštrukcia Bytu: panelová
Lodžia: áno
Pivnica: áno

Kontaktujte nás

Porovnať nehnuteľnosti

Podobné ponuky

  • Vyhľadávanie

    0 € - 5.000.000 €

    Viac nastavení